KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13835090
nr 1383 5090
signerad W Persson, 1932, studie. Olja på pannå, 100x41, yttermått inklusive ram: 108x50 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 8 mars 2021
kl 18:32:10
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
700 kr